Automatické počítání cestujících (APC)

Údaje o počtech cestujících - to jsou informace, které se vyplatí. 
Dodáváme IR maticové inteligentní senzory automatického počítání cestujících firmy Iris GmbH s garantovanou vysokou přesností 98% nebo sensory dle přání zákazníka. 
Přesné informace získává BUSE palubní počítač BS 300 nebo záznamová jednotka BS 308 ze senzorů počítání cestujících nebo jsou počty cestujících vypočítány BUSE systémem z údajů o zatížení vozu. Provádíme integraci systému počítání cestujících do nových nebo již provozovaných vozidel. 
Okamžité údaje o počtech cestujících jsou doplněny údaji o spoji, o zastávce a dalšími údaji z vozidlových sběrnic. Tato data jsou BUSE technologiemi vzdáleného přenosu dat doručeny do databáze na server uživatele k pozdějšímu nebo okamžitému vyhodnocení.
K systému nabízíme i vlastní software na vyhodnocení údajů nebo přizpůsobíme přístup k datům dle požadavku zákazníka. Unikátní systém zpracování dat eliminuje neúplné a chybné záznamy a zohledňuje specifické situace při provozu vozidel. Vyhodnocovací software firmy BUSE vytváří grafické výstupy a exportuje data s počty cestujících a s dalšími údaji z vozů k provedení analýz a pro plánování dopravy. 
  • Integrace do nových či existujících systémů a vozidel
  • Vysoká přesnost 
  • Komplexní datový záznam
  • On-line přenos dat
  • Vyhodnocovací software součástí dodávky