VÝVOJÁŘ ELEKTRONICKÝCH OBVODŮ (HW)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru
- zkušenost s vývojem elektronických obvodů a zařízení
- znalost analogové a číslicové techniky
- anglický jazyk - pasivně (čtení technické dokumentace)
Výhodou:
- zkušenosti s návrhovým systémem EAGLE
- zkušenosti s návrhem spínaných napájecích zdrojů
- zkušenosti s použitím mikrokontrolérů ARM

Náplň práce:
- návrh schémat a plošných spojů pro elektroniku informačních systémů v prostředí EAGLE
- spolupráce při návrhu elektronických obvodů s oddělením vývoje SW a konstrukce
- technické upřesnění zakázek ve spolupráci s obchodním úsekem
- spolupráce na tvorbě technické dokumentace a oživovacích předpisů

Máte dotaz k této pozici?

VEDOUCÍ VÝROBY

Požadujeme:
- VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
- předchozí zkušenost s řízením výroby (30 pracovníků a více)
- orientace na procesní řízení
- znalost normy ISO 9001
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- velmi dobré organizační schopnosti a řídící schopnosti
- schopnost motivovat zaměstnance
- znalost AJ
- řidičský průkaz sk.B

- zodpovědnost za komplexní zajištění procesů výroby společnosti, počínaje technologickou přípravou výroby až po expedici výrobků (řízení, plánování, organizace výroby)
- organizační řízení a komunikace včetně kooperace technických pracovníků
- vzájemná kooperace úseku konstrukce, vývoje, zásobování, výroby a expedice
- úzká spolupráce s obchodním oddělením
- zodpovědnost za vykonávané činnosti přímo vedení společnosti
- zodpovědnost za analýzu systému plánování zakázek, koordinaci a optimalizaci výrobních kapacit

Nabízíme

zázemí stabilní a prosperující české společnosti / příjemnou nekorporátní firemní kulturu a přátelský tým
zajímavé finanční ohodnocení / 13. plat podle hospodářských výsledků společnosti / 6 týdnů dovolené / dotované stravování v rámci firmy
kvalitní káva na pracovišti z čerstvě mleté zrnkové kávy / pravidelné firemní snídaně každé dva týdny / velké firemní setkání jednou ročně
firemní parkoviště / velmi dobrá dostupnost vlakem, autobusem (10 minut od nádraží)

V případě zájmu nebo dotazu, nás kontaktujte  na e-mail buckova.lenka@buse.cz nebo telefonicky na čísle + 420 516 482 045