Historie firmy

Společnost BUSE s.r.o., Burdova speciální elektronika, založil v roce 1992 Ing. Jiří Burda. Od svého vzniku se společnost soustředí na vlastní vývoj a výrobu zařízení v oblasti informačních zobrazovacích technologiích, kdy se stěžejním produktem v 90. letech staly informační panely založené na technologii DOT-LED, které se velmi úspěšně rozšířily nejen na tuzemském trhu, ale také na evropském kontinentu a v zahraničí (např. Severní Amerika, Austrálie, Japonsko…).

Společnost BUSE s.r.o. si v této oblasti stále drží světové prvenství – patent na výrobu informačních panelů DOT- LED.

Vývoj a budoucnost informačního systému BUSE

Od roku 2002 společnost Buse vyrábí rovněž vnější informační panely LED. V souvislosti se stále se zvyšujícími požadavky kladenými na vozidlové systémy se BUSE od roku 2000 soustředí na vývoj a výrobu komplexního informačního a komunikačního systému, který představuje pro zákazníka výhodu v podobě jednotného řešení.
Komplexní vozidlový systém společnosti BUSE zahrnuje informační systém pro cestující, akustický systém, kamerový systém, systém automatického počítání cestující, kdy samotná funkcionalita a komplexnost komunikace (včetně hlasových, datových přenosů dat a informací mezi vozem a dispečerským centrem) je zajištěna prostřednictvím palubního počítače BS 300, který představuje řídící prvek tohoto vozidlového systému. Informační a komunikační systém je v posledních letech významně doplňován systémem odbavovacím. V roce 2016 společnost BUSE vyvinula novou generaci inteligentních zastávkových panelů.

V letech 2014 až 2016 prošla společnost BUSE progresivním vývojem svého produktového portfolia s využitím nejmodernějších technologií.

Informační systém dle požadavku zákazníka

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prvořadým cílem, neboť spokojený zákazník je tou nejlepší referencí za naši odvedenou práci. Zajištění spokojenosti zákazníků zakládáme na spojení následujících prvků.
BUSE s.r.o. disponuje vývojovým pracovištěm, kdy na vlastním vývoji HW a SW jednotlivých zařízení se podílí kolektiv 18 osob. Od svých počátků společnost BUSE s.r.o. disponuje vlastními výrobními prostorami, které jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními a technologiemi. BUSE s.r.o. si vždy zakládalo a zakládá na používání výrobních materiálů prvotřídní kvality. Výrobní proces je završen pracovníky oddělení kvality, kdy se na  výstupních kontrolách podílí 5 pracovníků BUSE s.r.o. 
Dále našim zákazníkům poskytujeme jak záruční, tak pozáruční servis. V rámci požadavku na provedení servisního zásahu naše servisní oddělení reaguje do 24 hodin. Zákazníkům poskytujeme plnou podporu uživatelských aplikací, v rámci kterých vždy reflektujeme zpětnou vazbu od zákazníka a vytváříme tak informační systém dle požadavků a přání zákazníka vedoucí k jeho spokojenosti. 
Ke spokojenosti našich zákazníků přispívá každý v našem kolektivu 120 pracovníků BUSE s.r.o.  
 

Organizační informace

V průběhu 30 letého působení na trhu si společnost BUSE vybudovala postavení jednoho z předních světových dodavatelů informačních technologií jak do vozů městské a meziměstské hromadné dopravy, tak do vlaků.  
  • Společnost BUSE sídlí v Blansku na Masarykově 9 a má v současné době 120 zaměstnanců.
  • V Blansku má společnost BUSE nejen své sídlo, ale též vlastní výrobní prostory rozdělené do dvou výrobních areálů.
  • Společnost BUSE je dlouholetým členem Sdružení dopravních podniků ČR a od roku 2016 členem Združenie prevádzkovatel'ov hromadnej dopravy osob v mestských aglomeráciách Slovenskej republiky.

Návštěvní místnost

V případě Vašeho zájmu neváhejte, kontaktujte nás a přijměte pozvání k nám do BUSE s.r.o., abyste
si mohli jednotlivé výrobky a zařízení sami odzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitě.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv pracovníků BUSE s.r.o.
 

CERTIFIKACE FIRMY

Firma BUSE s.r.o. je certifikována dle normy:

·         ČSN EN ISO 9001:2021       Systém managementu  kvality

·         ČSN EN ISO 14001:2021    Systém environmentálního managementu

 

Oblast certifikace

Návrh, vývoje, výroba, prodej a servis vizuálních a akustických informačních systémů pro mobilní a stacionární aplikace a jejich části.

 

Certifikáty potvrzují, že firma BUSE s.r.o. je schopna poskytovat produkty vyhovující technickým a legislativním předpisům i stále se měnícím pořadavkům zákazníků, má zavedený efektivní systém ochrany životního prostředí a všechny činnosti provádí v souladu s environmentální legislativou.

 

Certifikáty firma BUSE s.r.o. úspěšně obhájila v srpnu u certifikační organizace BUREAU VERITAS.