Informační systém pro cestující

V autobusech, v tramvajích, ve vlacích, na zastávkách a nástupištích nebo v řídicích centrech jsou výrobky a systémy firmy BUSE ceněny pro svoji spolehlivost, odolnost a dlouhou životnost. 

Energeticky úsporné terčíkové DOT-LED informační panely, LED monochromatické a plnobarevné panely, vnitřní LCD panely a akustické hlášení zastávek firmy BUSE spolehlivě cestujícím poskytují informace o jejich cestování veřejnou dopravou. Centra řízení dopravy mají díky BUSE systémům okamžitý přehled o poloze a stavu vozidel a k dalšímu rozvoji přepravy využívají údaje shromážděné ve vozech se systémy firmy BUSE. 

Vstupte do kategorie

Vozidlové systémy

Další systémy pro vozidla hromadné přepravy, které firma BUSE vyrábí a dodává jsou zejména: kamerový IP systém se záznamem, automatické počítání cestujících (APC), záznamy provozních dat ve vozidle, datové a hlasové přenosy, GPS monitoring a lokalizace vozidel.

Tyto systémy nasazujeme ve vozidlech samostatně nebo jako odladěný celek nebo je lze integrovat do stávajícího vozidlového systému provozovaného zákazníkem. 

Vstupte do kategorie

Monitorovací a vyhodnocovací systémy

Pro dopravní podniky, soukromé dopravce všech velikostí i pro oblastním koordinátory dopravy nabízíme moderní dispečerské, monitorovací a vyhodnocovací systémy, se kterými efektivně naplánujete dopravu a každou dopravní situaci budete mít pod kontrolou. 
 

Pro monitorování a vyhodnocování provozu nákladních a referentských vozidel je určen produkt BUSE Monitor.

Vstupte do kategorie

Inteligentní zastávky

Inteligentní zastávka typové řady BS 153 v sobě spojuje více než 20 let zkušeností a know-how firmy BUSE v oblasti zobrazovacích technologií, akustických systémů, řídicích a komunikačních technologií. 
 

Designově a funkčně odladěné zařízení. Cestujícím na nádražích, dopravních uzlech a frekventovaných zastávkách BUSE inteligentní zastávky poskytují přesné dopravní informace. Svým moderním designem vyniknou uvnitř i venku na nádražích a zastávkách.

Vstupte do kategorie

Komponenty a technologie

OEM výrobcům, systémovým integrátorům, výrobcům autobusů, tramvají a vlaků dodáváme komponenty vysoké kvality, projektujeme a instalujeme informační a vozidlové systémy.

Zobrazovací prvky a moduly, řídicí desky, ethernet switche, převodníky, svorkovnice a projektování, skříně elektroniky, kabeláž, instalace.
 

Vstupte do kategorie

Aktuality